Vyriškas kostiumas vestuvėms.

vestuves_kostiumas

Ruošiantis meilės šventei – vestuvėms, jaunoji savo įvaizdžiui skiria daugiausiai dėmesio. Svarbi ne tik vestuvinė suknelė, bet ir grožio procedūros, bei kt. O kaip gi jaunikis? Vestuvinis kostiumas, batai ir aksesuarai?

Paprastai daugiausiai dėmesio skiriama nuotakai, tačiau apie jaunikio aprangą reikia galvoti ne ką mažiau!

Jaunikio įvaizdis priklauso nuo vestuvių idėjos ir koncepcijos, pagal ką ir pasirenkamas aprangos stilius ir vestuvinis kostiumas. Taip pat svarbus dalykas – vieną kartą gyvenime pora turi derėti. Kitomis progomis net nerekomenduojama rengtis unisonu (vienodai),o vestuvės yra šventė kurioje labai svarbus poros įvaizdis, gražu kai pora kartu dera.

Dažnai jaunavedžiai visą dėmesį skiria nuotakai, dėl to jaunikis dažnai neatitinka puošnumo lygmens, pagailima batams, aksesuarams ir kitoms jaunikio įvaizdžio detalėms. Tokia smulkmena gali “nublankinti” jaunosios įvaizdį, bei sugadinti visą bendrą poros įvaizdį.

Vienas svarbiausių kriterijų renkantis vestuvinį kostiumą – jis turi būti tobulo dydžio ir kristi taip, kaip reikia. Būna, kad kostiumas geras, bet viską gadina per ilgos rankovės ar klostės, dėl nuožulnesnės pečių linijos.

Visų vyrų figūros individualios, kartais įsigytas kostiumas tinka tobulai, taigi nereikia taisyti ir neverta siūtis. Norint visiškai tobulo varianto, kad Jūsų vestuvinis kostiumas būtų išskirtinis, geros kokybės, tuomet verta siūtis individualiai. Tai bus išskirtinis, vienetinis, specialiai Jums skirtas vestuvinis kostiumas.

Klasikinis prigludęs kostiumas niekada neišeina iš mados! Ieškantiems stilingų sprendimų galima vadovautis mados tendencijomis. Dabartiniai vyriški kostiumai nėra tokie prigludę, kostiumo siluetas laisvėja, kelnių taip pat. Prieš keletą metų trumpinti švarkai ilgėja iki tradicinio, kuris turi būti iki sulenktos rankos krumplio.

Siūloma rinktis variantus, kurie nebus vienam kartui. Jei neturite svarbių priėmimų, kur galėtumėte pasipuošti smokingu, geriau rinktis kostiumą ir puošnumą pasiekti naudojant kitus elementus – sąsagas, varlytę, geros kokybės marškinius ar liemenę. Taip vestuvinis kostiumas gali atrodyti puošniau nei smokingas, o vėliau, iškomplektavę, jį galėsite dėvėti kitomis progomis. Švarką užsimesti ant marškinėlių, prie džinsų ir pan.

Be tobulai tinkančio jaunikio vestuvinio kostiumo, svarbios ir kitos detalės – marškiniai, batai, varlytė ar kaklaskarė, fantazija bei sąsagos. Solidžiausiai  atrodys klasikinė varlytė, užrišama gyvu mazgu. Kalbant apie fantazijas, nesiūloma rinktis fantazijos iš to paties audinio, kaip varlytė ar kaklaraištis, bet jie turi spalviškai derėti.

Jei nuotakos vestuvinė suknelė dramblio kaulo, jaunikio marškiniai neturi būti
sniego baltumo, o jei skiriasi tonas, nieko tokio. Marškiniai turintys
gelsvo atspalvio turinčio asociacijų su auksu visada atrodys prabangiau
nei išbalintas šaltas, kuris labiausiai tinka į biurą. Renkantis marškinius, pagrindinė taisyklė – šaltas spalvas derinti su šaltomis, o šiltas su šiltomis.

Vestuvių dekoratorė J. Ribokė “Infinity events” sako, kad šiais laikais daug dėmesio jaunieji skiria tiek savo, tiek šventės įvaizdžiui. Nuotakos suknelę, bei jaunikio kostiumą yra linkę derinti prie šventės stiliaus. Šiuo metu ypač populiarus sendintas, boho stilius.

Kalbant apie vyrų pasirinkimą, pastebima, kad jie darosi vis drąsesni, linkę išsiskirti, renkasi stilingesnius, prie šventės dekoro, nuotakos suknelės derančius kostiumus bei batus. Jaunikiai nebijo paįvairinti spalvas, segėti įvairius aksesuarus. Žinoma, neatsisakoma ir tradicinių elegantiškų kostiumų.

https://www.facebook.com/infinityofevents

LeKeckas mados namų kostiumus galite apžiūrėti čia: https://lekeckas.com/product-category/apranga/kostiumai/

 
 
vestuves

Susiję Post

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.