Vyriškas kostiumas. Į ką atkreipti dėmesį renkantis kostiumą.

vyriškas kostiumas

vyriškas kostiumas

Klasikinis juodas arba mėlynas kostiumas niekada neišeina iš mados. Šiuolaikinio kostiumo pradininkas, buvo Viktorijos laikų laisvalaikio kostiumas (Lounge suit 19a. vid.), jis labai panašus į šiandieninį kostiumą, galėjo būti siūdinamas iš lygaus ar raštuoto (dažniausiai languoto) sunkesnio audinio. Dabar mes tokį kostiumą suprantam, kaip labai oficialų ir pakankamai puošnų drabužį, tačiau tais laikais tai buvo kasdienis atsitiktinis drabužis (galima prilyginti šiandienos laisvalaikio/namų treningams). Kostiumai buvo dėvimi visada su liemene.

Kostiumas per pastarąjį šimtmetį lieka tarsi šalia mados, pastoviai atsinaujina savo ilgiais, laisvumais, proporcijomis, tačiau iš esmės nesikeičia.

Šiai dienai kostiumas pasirenkamas įvairioms šventėms – jubiliejams, šimtadieniui, žinoma vestuvėms, oficialiems renginiams, verslo susitikimams. Kostiumą papuošti galima įvairiais aksesuarais (kaklaraiščiu, fantazija, sąsagomis, varlyte ar kaklaskare).

Geriausias pasirinkimas, klasikinis mėlynas kostiumas. Jis turi būti kiekvieno vyro spintoje. Šis kostiumas universalus, tinkamas bene visoms progoms, prie mėlyno kostiumo lengvai priderinami įvairūs aksesuarai, bei marškiniai.

Šaltuoju metų laikų geriausia rinktis tamsiai mėlynos ar pilkos spalvos kostiumą iš storesnės vilnos. Kalbant apie kostiumo medžiagas, tobulas pasirinkimas vilnos kostiumas. Vilna pralaidi orui, tad iš jos pasiūtą kostiumą puikiausiai galima dėvėti šiltuoju metų laiku, o dėl vilnos izoliacinių savybių, kostiumas pasiūtas iš vilnos tiks vėsesniam orui ir apsaugos nuo šalčio. Vasarą rekomenduojama rinkis kostiumą iš plonos vilnos, su daliniu pamušalu arba be pamušalo. Tokį kostiumą bus galima dėvėti karštomis vasaros dienomis. Juk daugiausia švenčių būna vasarą ?

Renkantis vilnos kostiumą, atkreipkite dėmesį į skaičius. 100’s, 120’s ar 130’s… šie skaičiai nurodo vilnos gijos storį. Kuo plonesnė, tuo didesnis šis skaičius. Iš plonų vilnos gijų austas audinys maloniai žvilga, yra švelnus ir malonus iesti, taip pat mažiau glamžosi ir greičiau atsisatato (išsilygina)

Žinoma galima rinktis flanelės, medvilnės ar lino kostiumą. Priklauso nuo Jūsų poreikių. Pvz: kokybiškas lino kostiumas idealus pasirinkimas vasaros metu, nes linas apsaugo nuo ultravioletinių spindulių, ir maloniai vėsina. Taigi medžiagos pasirinkimas priklauso ir nuo dėvėjimo. Renkatės kostiumą vienai progai, ar dažnesniam naudojimui.

Pirkti, nuomotis ar siūtis kostiumą?

Be abejo visi pasirinkimai turi privalumų ir trūkumų, bet norint idealiai tinkančio kostiumo, geriausias variantas siūtis individualiai. Siuvimas pareikalaus daugiau pastangų ir finansų, bet rezultatas bus tobulas! Medžiagą, modelį, pamušalą, sagų tipą ar net siūlų spalvas galima išsirinkti pačiam, todėl susikursite vienetinį ir išskirtinį kostiumą.

Šiais laikais ypatingai svarbi tema – tvarumas. Mados tendencijos orientuotos į tvarumą įpareigoja ieškoti plataus drabužių panaudojimo, įdomių derinių, netradicinio požiūrio. Bet kokios spalvos ar rašto kostiumas gali būti ne tik kaip proginis drabužis, bet ir tinkamas dėvėti kasdieną. Kelnes galima dėvėti prie įvairiausių kitų turimų švarkų, marškinių, golfų o švarką prie laisvalaikio kelnių ar džinsų. Be to vis kitaip atrodysite pasirinkdami skirtingus aksesuarus.

Nebijokite prieš renkantis kostiumą pasikalbėti su dizaineriu ar stilistu. Jis tikrai patars kokį modelį Jums geriausiai rinktis, pagal figūros tipą, bei Jūsų norus. ?

Užsukus į mados namus lekeckas geriausias vyriškas kostiumas Kaune laukia jūsų.

vyriškas kostiumas
vyriškas kostiumas
vyriškas kostiumas

Susiję Post

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.