Vyriškas paltas, kokybė ir individualus siuvimas.

Ruduo, žiema, pavasaris… trys metų laikai kada mums reikalingas paltas.

Paltą dėvime kone visus metus, todėl svarbu, kad paltas atitiktų mūsų lūkesčius. Žiemą ir rudenį dėvint paltą svarbu nesušalti, o pavasarį neperkaisti, taigi vienas pagrindinių dalykų renkantis paltą, ne tik jo dizainas, bet audinys.

Vyrišką paltą galima išsirinkti pagal savo poreikius. Priklauso nuo to kokį stilių Jūs mėgstate. Rinksitės modernų “oversize” paltą, ar klasikinį vyrišką paltą kurį pritaikysite įvairioms progoms ar kasdienai. Norite siūtis Lietuvių  dizainerio vyrišką paltą iš kokybiškų medžiagų ar tikitės rasti savo svajonių paltą įvairiose parduotuvėse ar  mados namuose. Svarbiausia, kad su paltu jaustumėtės stilingai, patogiai ir nesušaltumėte.

Aukščiausios kokybės vyriški paltai iš vilnos pasižymi puikiomis šiluminėmis savybėmis, todėl galite nesijaudinti dėl žiemos šalčių ir vėjų. Be to vilna pralaidi orui, taigi neperkaisite paltą nešiodami šiltesniu metų laiku.

Verta rinktis aukščiausios kokybės  vyrišką paltą iš natūralios vilnos. Vilna turi daug gerų savybių, tokių kaip: šilumos išlaikymas, neleidžia drėgmei patekti ant kūno, pralaidi orui. Be to vilnonių paltų nereikia dažnai skalbti. Galite rinktis vilnos paltą su šiek tiek PA (poliamido), kuris  pagerina palto dėvimąsias savybes ir suteikia galimybę paltą nešioti kasdien!

Vilnos audinys taip pat mažai glamžosi, o jeigu kažkiek pasiglamžo per laiką tarsi pats išsilygina, nes kokybiškos vilnos relaksuoja ir atsistato.

Taip pat galima rinktis vyrišką paltą su kašmyru! Kašmyras net keletą kartų šiltesnis už merino vilną ir  suteikia ypatingą prisilietimo malonumą?

Norėdami įsigyti ar pasisiūti vilnos paltą prieš tai galite daugiau pasidomėti apie įvairias vilnas. Pvz: sertifikuotos vilnos užtikrina, kad vilna galės pilnai atskleisti savo gerąsias savybes. Siuvantis individualų paltą turėsite puikią galimybę su medžiaga susipažinti iš anksto. Galite rinktis natūralios vilnos paltą, vilnos ir kašmyro mišinio paltą. Palto medžiaga užtkriną palto kokybę.

Pasirinkę vyrišką klasikinį paltą, jį lengvai priderinsite prie įvairaus garderobo. Esant poreikiui klasikinis (bordo, kreminis, tamsiai mėlynas, pilkas, juodas) vyriškas paltas gali būti labai puošnus derinyje su išeigine eilute rūbų ir avalyne, tačiau derinant prie kadienių drabužių galima rasti stilingų sprendimų tinkančių laisvalaikiui ar kasdienai. Išskirtiniam įvaizdžiui sukurti puikiai atrodysite pasirinkę modernų vyrišką paltą, toks paltas patogus dėvėti kiekvieną dieną o puošniame derinyje su juo atrodysite stilingai.

Jeigu vis tik parduotuvėse nerandate sau tinkamo palto, netenkina kokybė ir stilius, visada yra galimybė siūtis individualiai. Pasirinkdami vyriško palto siuvimo paslaugas Jūs būsite užtikrinti, kad paltas atitiks Jūsų lūkesčius. Sau norimą palto dizainą susikursite kartu su dizaineriu, išsirinksite norimą medžiagą. Turėsite vienetinį, išskirtinį, atitinkantį Jūsų lūkesčius paltą. Tiesa, kokybiškas individualiai pasiūtas paltas gali kainuoti kiek brangiau, tikėsitės jog paltą nešiosite bent kelis metus į priekį. Taigi vertėtų nepamiršti, kad prie palto Jūs galite derinti įvairius aksesuarus – šalikus, kaklo movas, kepures, galbūt  Jūsų paltą galima sujuosti diržu. Keisdami aksesuarus pagyvinsite visą derinį ir taip Jūsų dėvimas paltas kas kartą atrodys vis kitaip!

Jūsų laisvė rinktis savo svajonių paltą!

Foto: Tomas Janulevičius

Apranga: Mados namai leKeckas

Susiję Post

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.