Tėvų apranga vestuvėse

Besiruošiant vestuvės dauguma žmonių žino kokių tendencijų ir tradicijų turėtų laikytis jaunieji. Tačiau tikslios informacijos apie jaunųjų tėvų aprangą retai rasime. Informacija apie tėvų aprangą yra gana svarbi ir gali padėti išvengti nesusipratimų ruošiantis šventei. 

Kalbant apie jaunikio tėvo aprangą yra paprasta taisyklę, jog jis turėtų atitikti jaunikio formalumo lygį. Tai reiškia, kad jeigu jaunikis vilki smokingą, tėvas taip pat turėtų dėvėti smokingą. Rinkitės tėčiui smokingą, kurio atlapai ar apdaila šiek tiek skiriasi nuo jaunikio. Paprašykite jo dėvėti kitokio tipo marškinius, peteliškę arba užsidėti liemenę. Jeigu norite, jog jūsų tėvas derėtų su pabroliais, tačiau neatrodytų identiškai, galima priderinti kaklaraiščio ar fantazijos spalvą. Jis taip pat gali pasirinkti derantį kostiumą, kuris nuo pabrolių išsiskirtų kirpimu ar detalėmis. Šie subtilūs elementai padeda puikiai derėti, ir tuo pačiu nesusitapatinti su pabroliais.

Jeigu vestuvės yra formalios rekomenduojama rinktis juodos, tamsiai pilkos ar mėlynos spalvos kostiumą, bet jeigu jos rengiamos netradicinėje aplinkoje tokioje kaip paplūdimys galima rinktis šviesesnes natūralias spalvas kostiumui ar net dėvėti sandalus. Aksesuarai tokie kaip fantazijos, kaklaraiščiai, peteliškės ar net tinkamos kojinės gali puikiai padėti apipavidalinti visą aprangos pasirinkimą. Jeigu šventės formatas žaismingas, ar teminis, jaunieji siekia atspindėti savo asmenybes, galima rinktis ir išskirtinius, spalvotus, ryškius kostiumus.

Taip pat reikia nepamiršti atsižvelgti į jaunųjų tėvų figūros specifiką ir dydį. Pagal figūros tipą galima išsirinkti švarką kuris geriau tinka, dvieilis švarkas dažnai nelabai žiūrisi jeigu yra išreikštas pilvas, o ilgesnio kirpimo modelis gali atrodyti keistai ant žemo ūgio vyrų. Siekiant vieningo šventės įvaizdžio, nereikia turėti vienodo stiliaus kostiumų visiems vyrams, svarbiau, kad audinys ir spalva būtų giminingi. Svarbu, kad vestuvių organizatoriai nereikalautų primygtinai pasirinkti kostiumo modelio ir silueto, o kiekvienas svečias galėtų pasirinkti tą, kuris geriau atrodytų ant jo kūno.

Yra daugybė taisyklių apie nuotakos motinos suknelės pasirinkimą, tačiau taikyti jas reikia atsižvelgiant į šventės specifiką, asmenines nuostatas. Dažnai yra rekomenduojama pasitarti su nuotaka ir pirmiausiai išgirsti jos norus. Besirenkant suknelę nuotakos mamoms yra rekomenduojama derinti nėrinių detales, kurios apjungtų tradicinį, gal šiek tiek vintažinį bei šiuolaikišką įvaizdį. Suknelės ilgis pasirenkamas atsižvelgiant į šventės puošnumo lygį, iškilmingiausiai atrodo ilgos suknelės, žavingai ir jaunatviškai atrodo suknelės iki kelių, suteikia elegantiškumo įspūdį, o neutralūs atspalviai atrodo paprastai, tačiau rafinuotai. 

Jaunikio motinai renkantis suknelę rekomenduojama rinktis kitokią spalvą nei pamergių ar nuotakos motinos suknelės. Tačiau svarbu, jog atspalviai ir stilius papildytų nuotakos mamos aprangos pasirinkimą.  Pavyzdžiui, galima rinktis šviesiai mėlynos spalvos suknelę jeigu nuotakos mama rinkosi tamsiai mėlynų atspalvių. Rinkitės prašmatnią, bet patogią suknelę su elegantiškomis detalėmis, kuri puikiai derėtų prie jūsų išsirinktų aksesuarų.

Atliekant aprangos pasirinkimus vestuvėms, bendrai svarbu paisyti keleto nerašytų taisyklių, palikti šventės svarbiausią vaidmenį jauniesiems, todėl verta rinktis šiek tiek kuklesnius apdarus, nekonkuruoti su jaunaisiais spalviniais sprendimais. Bet svarbiausia taisyklė renkantis ir derinant aprangą – komfortiška ir gera savijauta. Aprangos stilius, spalviniai sprendimai turi derėti ne tik su šventės stilistika, bet ir su rūbą dėvinčia asmenybe.

Vyriški kostiumai: https://lekeckas.com/product-category/apranga/kostiumai/

vestuviu apranga

Susiję Post

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.