Vyriškas kostiumas. Dėvėjimo tendencijos.

leKeckas_kostiumai

Vyriškas kostiumas ilgą laiką buvo dėvimas daugiausiai, svarbiomis progomis, verslo susitikimuose ar kai privalu laikytis etiketo. Šiandien, kai etiketo reikalavimai labai išlaisvėję ir dauguma renkasi kasdienę ar sportinę aprangą, reikėtų nepamiršti kostiumo suteikiamo puošnumo, individualumo ir elegancijos.  

Vyriško kostiumo dėvėjimą prieš kelis metus prasidėjusi covid pandemija šiek tiek sulėtino. Nebuvo daug progų kur buvo galima dėvėti kostiumą, verslo susitikimai ir darbas persikėlė į virtualų gyvenimą. Šiek tiek atslūgus covid pandemijai, buvo galima pastebėti patogaus “casual” stiliaus populiarumą. Tai kasdienis, bet dažnai pasirenkamas ir draugų susibūrimams ar vakarėliams.

Daug laiko namuose praleidę žmonės, pasiilgo puošimosi ir pasirodymo ką stilingo turi savo spintose, tad vyriški kostiumai vėl grįžta į madą, daugėja švenčių, renginių kur vėl galima pasipuošti. 

Puikiai pritaikytas, gražiai pasiūtas ir skokingais aksesuarais papuoštas kostiumas visada išlieka madingas. Vyrišką kostiumą tikriausiai bene kiekvienas vyras turi savo spintoje. Vyras dėvėdamas kostiumą atrodo elegantiškai. 

Kokios šių laikų kostiumo dėvėjimo tendencijos?

Nežiūrint kokios mados tendencijos vyrauja, klasikinis, figūrą pabrėžiantis kostiumas visais laikais buvo ir bus aktualus – nesenstantis grožio standartas.

Populiarūs individualiai siūti kostiumai kasdieniniams susibūrimams ar šventėms. Taigi tikrai galima rasti būdų kaip plačiau panaudoti kostiumą, nei iki šiol buvome įpratę, taip siekiant prisidėti prie tvaraus gyvenimo būdo. Praplėsti kostiumo dėvėjimą galima iškomplektuojant atskiras jo dalis. 

Šiuo laikotarpiu vyriškas kostiumas dėvimas išradingiau, atskiros kostiumo dalys iškomplektuojamos, vyriški kostiuminiai švarkai dėvimi prie kasdieninių kelnių, o kostiumo kelnės prie golfų, marškinėlių ar marškinių. Taip pat ilgą laiką populiarūs įliemenuoti vyriški kostiumai su siauromis kelnėmis, šiai dienai laisvėja. Vyriški kostiumai šiai dienai yra ilgesni ir laisvesni. Nebijoma dėvėti kostiumą išradingai, derinti ryškesnius aksesuarus, dėvėti švarką ant nuogo kūno, juosti švarkus įvairiomis juostelėmis ar dirželiais, pasirinkti įdomesnius batus.

Kostiumo dėvėtojo esybę gali atskleisti netgi tokie elementai kurie nelabai matosi, pvz., kostiumo pamušalas, kojinės, sagos.

Vertėtų atskirti du dalykus – kostiumo dėvėjimo etiketą ir madą, nes jie dažnai vienas kitam prieštarauja. Siūloma įvertinti, kur einama, koks stilius, ir ar ten, kur einama būtina laikytis aprangos kodo. Svarbu žinoti, kiek tam tikroje vietoje privaloma laikytis etiketo, o kiek į savo įvaizdį galima įsileisti mados.

Mados namų lekeckas parduodamus kostiumus galite apžiūrėti https://lekeckas.com/product-category/apranga/kostiumai/

Susiję Post

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.