NAUJA VYRIŠKA KOLEKCIJA!

„Harmman“ – tai nauja, unikali dizainerio Kęstučio Lekecko kolekcija vyrams, gyvenantiems aktyvų bei įvairiapusišką gyvenimą ir ieškantiems kokybiškų, praktiškų, klasikinio stiliaus, bet tuo pačiu nenuobodžių drabužių. Kaip teigia pats autorius, „Harmman“ – tai klasika, papildyta subtiliais modernaus stiliaus elementais.

„Esu minimalizmo šalininkas, tačiau visuomet didelį dėmesį skiriu detalėms: natūralaus rago sagos su devyniomis skylutėmis, kuriose išnarstoma baltų motyvų simbolika, nepriekaištingos linijos, įsiuvai, antkišenės – viskas harmoningai dera tarpusavyje.
Tai mano pirmasis projektas, kuriame subtiliai įsipina senosios lietuvių kultūros elementai. Manau, kad tai kuria mūsų kultūrinį savitumą ir puikiai pabrėžia vyro individualumą.“

„Harmman“ kolekcijoje rasite ir itin kokybiškų, unikalaus dizaino švarkų, tinkančių tiek oficialiam susitikimui, tiek stilingam laisvalaikiui.
Vienas tokių – 100 % šukuotinės 130’s vilnos švarkas su netradicinėmis įleistinėmis kišenėmis, vizualiai primenančiomis kišenes su antkišene bei specialiai Italijoje pagamintomis natūralaus rago 9 skylučių sagomis, kuriose išsiuvinėtas tradicinis baltų kūrybiškumo ir sėkmės simbolis – eglutė. Išskirtinumo švarkui suteikia ir atverčiama, raudonos spalvos (apatinėje pusėje) natūralaus veltinio apykaklė.
Kolekcijoje turime ir to paties audinio liemenę su iš dvieilio į vienaeilį peraugančiu sagų išdėstymu – taip harmonizuojama figūra, nes akcentuojant krūtinės dalį, liemuo atrodo lieknesnis…

Daugiau modelių galite pamatyti mūsų naujam boutique, kuris įsikūręs Karaliaus Mindaugo prospekte 64-42.

Susiję Post