LAISVAS VYRIŠKAS STILIUS – nebūk kleckas renkis kaip pataria Lekeckas!

lekecko stilius

„Savaitraštis Kaunui“ užfiksavo kasdienį K. Lekecko įvaizdį – nebūk kleckas renkis kaip pataria Lekeckas!

„Kai pradėjau galvoti, kokius aksesuarus labiausiai mėgstu, paaiškėjo, kad tai – kaklo papuošalai. Mėgstu šalius, varlytes ir karolius. Jų turiu labai daug. Nieko specialiai nerenku ir nekolekcionuoju, viskas priklauso nuo nuotaikos. Karolių dažnai parsivežu iš įvairių kelionių, randu mugėse, juvelyrinėse parduotuvėse. Būtent į šiuos aksesuarus labiausiai atkreipiu dėmesį, jei kas patraukia akį – nusiperku“, − kalbėjo mados namų „leKeckas“ savininkas ir dizaineris, Kauno technologijos universiteto dėstytojas Kęstutis Lekeckas. „Mano kasdienis stilius geriausiai apibūdinamas vienu žodžiu – casual (liet. kasdienis). Tai – džinsai, kiti paprasti dalykai. Jei drabužis turi įdomų elementą, netradicinį sprendimą arba idėją, man jis visada patinka. Stengiuosi, kad kasdienis stilius būtų harmoningas, o įvaizdis – išpildytas, kad nebūtų tarpusavyje disonuojančių dalykų. Jei drabužis man tikrai patinka, yra estetiškas ir įdomus, tai gali turėti daugiau įtakos nei patogumas. Jei man patinka, galiu visą dieną avėti trinančiais batais ( juokiasi). Sau drabužius siuvu retai, bet mėgstu pasigaminti ką nors iš netradicinių medžiagų, tai stiliui suteikia išskirtinumo“, – „Savaitraščiui Kaunui“ pasakojo K.Lekeckas. Mėgstamiausios dizainerio spalvos – mėlyna, juoda ir pilka. „Šios yra mėgstamiausios, toliau – po blyksnį likusiųjų, bet spalvotų drabužių spintoje turiu mažai. Artėjant naujiems sezonams drabužių ieškau visur. Tenka dirbti su įvairiais projektais, įvaizdžio formavimu, todėl prašukuoju visas parduotuves ir butikus. Kokybiškų dalykų yra visur – ir mass market parduotuvėse, ir butikuose. Vyrams pasirinkimas yra mažesnis nei moterims, bet jie irgi nori atrodyti įdomiai, todėl ketinu pristatyti kolekciją vyrams. Joje dominuos ir verslo, ir laisvalaikio apranga, ieškosime netikėtų sprendimų“, − ateities planus išdavė K.Lekeckas.

BATAI. Batai baigia ansamblį, suteikia įvaizdžiui svarumo. Jie kartais svarbesni už drabužius. Tai – tarsi taškas, šauktukas. Mėgstu klasiką, sumaišytą su sportiniu stiliumi. Dabar stilių samplaika labai madinga.

RANKINĖ. Kuprinę mėgstu tik važiuodamas dviračiu. Į didelę rankinę telpa A4 formato dokumentai, eskizai, studentų darbai, ji yra patogi.

KVEPALAI. Retai grįžtu prie tų pačių kvapų, mėgstu išbandyti ką nors nauja. Kvepalai priklauso nuo metų laiko, nuotaikos, progos. Visada po ranka turiu kelis kvepalus ir vis ieškau naujų.

MARŠKINĖLIAI. Dažnai dėviu savo kūrybos marškinėlius. Jie skatina susimąstyti apie esminius žmogaus poreikius, atitrūkti nuo kasdienių darbų ir bėgimo, pabūti su savimi. Būtent tai simbolizuoja susiūtos kojos ir rankos (skubėjimas ir darbas).

Juokas juokais, bet, Kauno kavalieriai, būkite modernūs! Einate stebėti krepšinio mačo ar žaisti boulingo su draugais? Stilingai atrodyti galite visada. Išskirtiniai dizainerio K.Lekecko marškinėliai prie tamsių džinsų,
keli aksesuarai, pavyzdžiui, apyrankė, trikotažinis švarkas, modernūs mėlyni batai ir jūs – stilingas kavalierius. Modernus įvaizdis gali būti tvarkingas ir apgalvotas. Už stilingus marškinėlius

Susiję Post